Шановні друзі, клієнти та парнери!
З 10.03.2022 р наша компанія співпрацює з європейськими офісами найбільших туроператорів Польші, компаніями:
TUI, ITAKA та RAINBOW TOURS

Довіра клієнтів, безпека та висока якість наданих послуг - саме ці особливості роблять ITAKA лідером польського туристичного ринку з 2009 року. А багаточисельні нагороди та відзнаки доводять, що постійне поліпшення якості, індивідуальний підхід і робота щодо клієнтів незмінно є найбільш важливими відмінними характеристиками компанії.

Rainbow Tours - на ринку туристичних агенцій Польщі з 1990 року. В даний час Rainbow є другим за величиною, і найдинамічнішим туроператором в країні. Амбіцією "Rainbow Tours" є прагнення показати всім поціновувачам подорожей справжнє обличчя Європи та світу. Найсильнішою стороною стороною фірми - є люди. Персонал, менеджери по обслуговування клієнтів, колл-центру, маркетингу та інших підрозділів - вирізняються не тільки знанням та досвідом, а й багатьма роками практики.

TUI Group (www.tuigroup.com) - найбільша в світі група компаній в сфері туризму з 40-річним досвідом. TUI Group обслуговує більше 30 млн клієнтів в рік і пропонує відпочинок в 180 країнах світу. Тільки в Європі TUI має понад 3 000 офісів продажів. У концерн входять відомі ланцюжка готелів RIU, Club Magic Life, Suntopia, Iberotel, Robinson Club, Sol Y Mar Club, Coral Sea, Jaz Resort і багато інших.   TUI Group - неодноразовий лауреат престижної міжнародної премії World Travel Awards. Кількість працівників компанії - понад 76 тис. осіб в 130 країнах.

Rainbow
Ціни детально за посиланням
TUI
Ціни детально за посиланням
Itaka
Ціни детально за посиланням

Менеджери напрямків
Шеляк Наталія Веремей Ростислав Когут Ярослав
0676963338 0967490001 0679900037Оплата турів проводиться в грн за внутрішнім курсом Туроператора "Юнта" на момент підтвердження.