Греція

"YOU IN GREECE"

Дивовижна країна Греція - це одна з колисок людської цивілізації. В цій державі пам'ятники історії буквально на кожному кроці: Афіни, Крит, Дельфи, Метеори, Фіви, свята гора Афон, скельні монастирі. Ну а про пляжах Греції, наповнених найчистішим піском і бірюзовими лагунами з кришталевої водою можна взагалі говорити нескінченно. Все ніби мозаїка сплітається воєдино - колорит, шикарна природа, красиві історичні місця.

Курорти

Материкова Греція

Материкова Греція


Халкідікі - популярний туристичний регіон з безліччю курортів та чудових пляжів. Легко дістатися з Салонік, другого за величиною грецького міста. Завдяки своїм великим розмірам, туризм в Халкідіках розвивається, створюючи багато пляжних туристичних місць. Відпочинок у Халкідіках дасть вам дивовижні дні на пляжі та довгі романтичні вечори. Відвідавши Халкідіки ви відвідаєте чудові місця та історичні пам'ятки.

Готелі курорту
о. Крит

о. Крит


Якщо ви прагнете до сонячних променів, пісків та моря, припиніть відкладати та почніть пакувати свої речі веселого свята Криту. Крит є найбільшим і найпівденнішим грецьким островом і є популярним місцем для всіх відпочиваючих. Побачити величні гори, ущелини, рівнини, спробувавши різноманітні пляжі, з'їздивши на Криті ви побачите безліч речей, щоб отримати море задоволення. Це не кажучи вже про п'ять тисяч років історії, культури, всім цим ви будете нагородженні побувавши на Криті.

Готелі курорту