Єгипет

Країна сонця

Єгипет - це країна сонця, де пустеля просто заворожує і де є незвичайна краса підводної частини Червоного моря. Відпочинок в Єгипті приваблює не тільки пам'ятниками древньої цивілізації, але і відносно не дорогим пляжним відпочинком, який триває цілий рік.

Відвідайте Єгипет, щоб побачити його історію, і залишайтеся довше, щоб відчути  його сучасну арабську культуру  та  насолодитися часом на  морських курортах .

Єгипет відкритий для відпочинку і подорожей круглий рік. Ті, кого не лякає літня спека, можуть відвідати країну в період з червня по вересень. Це самий жаркий і сухий період на узбережжі Червоного моря. Хто воліє помірне тепло і ще тепле море, краще відвідати Єгипет в жовтні - листопаді. Відпочинок в Єгипті - це чудова Хургада, популярний Шарм-ель-Шейх, Ель Гуна, яку називають єгипетською Венецією, кліматичний санаторій Сафага, Макаді Бей, Дахаб, Таба.
Прекрасний клімат, тепле море, широкі піщані пляжі, якісні готелі, різноманітні екскурсії, - все це робить відпочинок в Єгипті незабутнім: сюди хочеться повернутися знову і знову.

Курорти

Хургада

Хургада


Хургада головний пляжний морський курорт Єгипту. Курорт Хургада володіє розкішними можливостями для дайвінгу та серфінгу, хоча коралові рифи через великий наплив відвідувачів знаходяться під загрозою. Пляжі Хургади добре обладнані, вони пологі, що важливо для відпочинку з дітьми, пісок дрібний і чистий. Курортна інфраструктура Хургади знаходиться на рівні світових стандартів - до послуг туристів численні ресторани, пляжні розва, казино та хороший шопінг.

Готелі курорту
Шарм Ель Шейх

Шарм Ель Шейх


Шарм Ель Шейх - це перший курорт, побудований Єгиптом на Червоному морі. Він знаходиться на південному краю Синайського півострова. Курорт витягнувся уздовж берега на кілька десятків кілометрів. Спочатку тут не було ніякого населеного пункту, тому своїм виникненням Шарм Ель Шейх цілком зобов'язаний туризму. Туристичним центром і одночасним центром нічного життя курорту можна назвати затоку Наама, де були побудовані найперші готелі на курорті.

Готелі курорту