Домінікана

карибський рай, який Вас здивує

Домініканська Республіка - дивовижна країна, яка знаходиться в східній частині острова Гаїті. Розташована посеред Карибському моря, ця батьківщина елітних сигар і яскравого меренге рада кожному своєму гостю. Неможливо знайти туриста, який відправився в Домінікану на відпочинок і не отримав заряд позитивних емоцій на весь рік.

Курорти Домінікани асоціюються з нескінченними і неймовірно красивими пляжами. Це справжній рай на землі. Але пам'ятки в Домінікані також заслуговують того, щоб ви їх побачили: архітектура в кращих європейських традиціях, безліч національних парків чекають вас. Любите активний відпочинок? Ця маленька морська країна буквально живе в ритмі бачати та сальси.

Курорти

Пунта Кана

Пунта Кана


Курорт Пунта-Кана - одне з місць, де від побаче-них незайманих пейзажів у вас перехоплює дихання! Більше сімдесяти кілометрів білосніжних піщаних пляжів з розкішни-ми готелями простягнулися вздовж східного узбережжя острова Гаїті, на якому розташована ця держава. Пунта-Кана піклується про свою екологію. Саме тому курорт захищений законом від будь-яко-го будівництва, здатного завдати хоч би щонайменшої шкоди його природній красі. Насолодіться ласкавими хвилями океану і спокоєм в тіні пальм, що мирно погойдуються... Прекрасні пляжі Пунта-Каны просто ідеальні для тих, хто любить отримувати задоволення від зайняття своїми улюбленими видами водного спорту. Мінеральні джерела острова подарують вам свіжість і прохолоду. Курорт славиться своїми розкішними готелями, що пропонують найрізноманітніші послуги. Одні готелі Пунта-Кани націлені на тих, хто віддає перевагу активному відпочинку, інші - на тих, хто прагне до самоти і спокою. Це ідеальне місце для проведення медового місяця і сімейного відпочинку.

Готелі курорту
Ла Романа

Ла Романа


Ла Романа - центр однойменної провінції, що лежить на південному узбережжі острова, на півдорозі між столицею Домініканської республіки Санто-Домінго і курортом східного узбережжя Пунта Кана. Близькість до столиці (131 км), нещодавно побудований міжнародний аеропорт і вражаюча тропічна природа, перетворили цей куточок на один з найпопулярніших курортів. Розвиток міста Ла Романа припав на період бурхливого підйому цукрового виробництва. Навколо густого парку Дуарте вишикувалися численні різноколірні бунгало. По суботах тут проходить знаменитий ринок народного промислу. На схід від міста тягнеться один з наймальовничіших сільськогосподарських районів острова: долини, засаджені цукровою тростиною, лимонними і апельсиновими деревами. Маленьке рибальське село Байаибе з яхт-портом, звідки вирушають екскурсійні маршрути на острови Саона і Каталіна. Незаймані пляжі і блакитні води Карибського моря ваблять туристів в готелі, розташовані неподалік. Цей курорт найбільш всього підходить для сімейних пар, що віддають перевагу спокійному відпочинку, і для любителів дайвінгу.

Готелі курорту