Угорщина

...кохання твого життя

Візитна картка країни - термальні курорти. Всього налічується близько 60 тисяч водних джерел, 1152 з них з температурою більше 30 °С. Саме в Угорщині знаходиться єдина в Європі печерна лікувальна купальня(Мишкольц-Тапольца), а також найвідоміше в Європі озеро Хевиз природного вулканічного походження з гарячою лікувальною водою ( 33 °С). І якщо Угорщину називають імперією купалень, то її столицю Будапешт по праву вважають столицею термальних купалень.

Тут 130 джерел з лікувальною водою, які дають більше 70 мільйонів літрів води в день з температурою від 24 до 78 °С.

У світовому масштабі Угорщина займає лідируючі позиції у бальнеології. Країна входить до числа п'яти найбагатших термальними водами країн світу. Імператори, королі, представники знаті, відомі державні діячі, гості і місцеві жителі віками насолоджувалися тут купанням і оздоровленням. Сприятливі характеристики вод, накопичені за довгі роки знання і досвід, традиційна угорська гостинність - ось основа щонайширшого вибору пропозицій на угорських термальних, біосферних, спа- і велнес курортах.

Лікування на курортах Угорщини - це високий клас відпочинку і терапії при дуже приємних цінах, це позбавлення від недуг під час знайомства з дивовижною країною, поєднання дії унікальних термальних вод і угорської привітності.

Курорти

Хайдусобосло

Хайдусобосло


Хайдусобосло - курортне містечко з прекрасним мікрокліматом, чистісіньким повітрям, максимальним комплексом послуг, що забезпечують високий рівень обслуговування туристів, що прибувають сюди, зі всього світу на оздоровлення і відпочинок. Курортне місто Хайдусобосло розташоване в 202 км від Будапешта в східній частині країни, в 21 км від міста Дебрецен і в 140 км від україно-угорської межі(Чіп - Захонь), містечко невелике і повністю безпечне. Погода тут псується дуже рідко, число сонячного годинника в рік перевищує 2000, а починаючи з травня, температура повітря складає близько 24-30°: купання у будь-яку погоду, температура води складає 24-38°. На курорті в парах повітря високий вміст йоду і лікувальних.

Готелі курорту
Єгерсалок

Єгерсалок


Єгерсалок - невелике угорське село в 6 км від Єгера, розташована біля підніжжя гір Бюкк і Матра в річковій долині. Популярність цьому мальовничому містечку принесло термальне джерело, що скидає потоки гарячої води з висоти 400 метрів. Втім, свердловин з мінеральними водами в окрузі вистачає. Эгерсалокский джерело, окрім цілющих властивостей, славиться своєю дивовижною красою. Його русло облямовують відкладення кальцію, що створюють дивовижний візерунок у вигляді білого мережива. Так що в це маленьке село їдуть не лише, щоб підлікувати здоров'я, але і насолодитися шедеврами, створеними самою Природою. На базі термального джерела працюють водолікарня і велнес-центр.

Готелі курорту
Дебрецен

Дебрецен


Це друге за величиною місто Угорщини і її "східна столиця". Дебрецен є одним з найбільших спа-курортів. На території регіону знаходиться Хортобадський національний парк, що є національним заповідником Угорщини. Абсолютно випадково в 1929 році на території міста була знайдена термальна вода. Після проведення спеціальних досліджень, Дебрецен був оголошений лікувальним містом. Сучасний вигляд курорт придбав тільки в 2003 році після ряду реконструкцій. Самий популярний і великий водно-оздоровчий комплекс в місті носить назву "Середземноморський". Спа-центр Дебрецена, який знаходиться на території здравниці, розташований під куполом, діаметром 66 метрів. Окрім нього на території курорту є зимовий сад, відкриті плавальні басейни, спортивний басейн, довгою 50 метрів, басейн з штучними хвилями, дитячий басейн, а також критий аквапарк. Приїхавши сюди, лікарі-фахівці складуть для вас індивідуальну програму процедур тільки після попереднього огляду. Для кожного відвідувача термального комплексу розписується своя інтенсивність і тривалість купання. Окрім бальнеотерапії, можна записатися на спа-послуги в Дебрецене, після яких ви не лише почуватимете себе здоровіше, але і молодше.

Готелі курорту
о. Хевіз

о. Хевіз


Сучасний Хевіз - це унікальний курорт з найбільшим термальним озером, де можна добре поправити здоров'я. Озеро Хевіз вважається унікальним не лише своїми розмірами і місцерозташуванням, але і незвичайним хімічним складом. Джерела, які живлять водно-оздоровчий комплекс, знаходяться в підозерній печері, діаметр якої 18 метрів. Безпосередньо озеро за формою нагадує воронкові з глибиною 2 метри. На його поверхні знаходяться два термальні ключі. Один має температуру 42°З, а другий - 38°С. В цьому природному спа-курорті Хевіза навіть взимку температура води не опускається нижче 26°С. Ще один цікавий факт про це місце полягає в тому, що озеро повністю оновлюється за 28 годин. Саме за рахунок постійного перемішування, вода в озері залишається постійно теплою. Говорити про Хевіз виключно як про місто-лікарню не стоїть. Адже окрім лікувальних процедур увазі туристів пропонуються різні оздоровчі, рекреаційні і спа-послуги в Хевізі. На території містечка можна знайти безліч ресторанчиків, барів, кафе і кондитерських, дозволяючим гостям насолодитися різноманітними блюдами і напоями національної угорської кухні.

Готелі курорту