Туніс

ТУНІС

Білосніжні піщані пляжі, ласкаве і тепле Середземне море, багата і цікава історія і, звичайно, таласотерапія - ось чим приваблює туристів, а особливо дівчат і жінок різного віку, Туніс. Це держава розташована в північній частині Африки і входить в число найбільш благополучних на континенті. Тут привітні доброзичливі жителі, досить низький рівень злочинності, м'який клімат, незвичайна автентична кухня.

Головними пляжними курортам Тунісу є Хаммамет, Сусс і Монастір. Хаммамет вважається самим респектабельним курортом країни з готелями високого класу і великим числом нічних розваг, підходить він і для відпочинку з дітьми. В Сусс, в основному, їде молодь, через яскраве нічне життя, а ось Монастір вибирають поціновувачі відокремленого і заощадливого відпочинку.

Курорти

Хаммамет

Хаммамет


Спокійний і консервативний Хаммамет славиться своїми піщаними пляжами і сучасними центрами таласотерапії. Хаммамет - курорт європейського класу, один з найбільш респектабельних в Тунісі. Тихий відпочинок гармонійно поєднується з кращим в країні нічним життям: на курорті маса класних дискотек, барів і ресторанів. Більшість гостей їде сюди, щоб поєднати відпочинок з інтенсивними оздоровчими і омолоджувальними процедурами.

Готелі курорту
Сусс

Сусс


«Перлина узбережжя» Сусс - найпопулярніший, галасливий і молодіжний курорт Тунісу. Готелів тут безліч. З розваг - молодіжні дискотеки, колоритний порт прокатних суден, гольф-поля і ранчо. Саме місто поділене на три частини: історична - середньовічна медіна, центральна частина з житловими будівлями і північна, де якраз і розташувалася туристична зона. А приблизно в 10 км на північ від Сусса знаходиться курортне передмістя Порт Ель-Кантауї.

Готелі курорту