Чорногорія

Discover Montenegro

Краще місце для відпочинку в Чорногорії - це узбережжя Будвинської Рів'єри. Воно поєднує в собі зручні готелі, шикарні пляжі, стародавні пам'ятники архітектури і унікальні природні пейзажі. Міста Чорногорії ніби намальовані талановитим художником. Вони підкорять вас старовинними монастирями і вишуканою кухнею. Чорногорія пропонує відмінні курорти, високий клас яких визнаний усією Європою. Численні захоплені відгуки туристів говорять про те, що Чорногорія ідеально підходить для відпочинку у будь-яку пору року. Довгий час ця країна була закрита для відвідувачів, але за пару десятків років вона підкорила серця більше мільйона туристів. А справа в тому, що ціни і сервіс на курортах Чорногорії ідеально збалансовані. Тут ви зможете підібрати тур на будь-який бюджет і відкрити для себе цю країну з усіма її таємницями і загадками.

Курорти пропонують широкий вибір місць для проживання, тому готелі Чорногорії настільки різноманітні в ціновій політиці. Єдине, що залишається незмінним - ця якість сервісу. У теплу пору року вас порадують курорти Чорногорії з піщаними пляжами. До найбільш відомих з них відноситься Будва, пляжі якої вкриті дрібною піщаною галькою. Температура води в середньому близько 21 градуса, навіть у вересні, а море прозоре аж до глибини 50 метрів. 

Курорти

Будванська Рів'єра

Будванська Рів'єра


Будванська Рів'єра в Чорногорії - смуга надзвичайно красивих пляжів, що простягаються на 35 км уздовж південно-західного узбережжя країни. Центр Рів'єри - галаслива і активна Будва, один з найвідоміших туристичних курортів в Європі. Для тих, хто хоче більш спокійного відпочинку, але поруч з розвагами, підійдуть сусідні міста - Бечічі, Рафаїловичі, Петровац, Пржно, а також острів Святий Стефан. Кожен населений пункт Будванской Рів'єри має своє обличчя: в Будві завжди кипить курортне життя, Бечічі і Рафаїловичі -міста тихіші, але теж з хорошою інфраструктурою і пляжами, затишні Петровац і Пржно вибирають для відпочинку туристи з дітьми, сімейні пари і люди старшого віку . Особливе становище у острова-готелю Святого Стефана, який володіє унікальним середньовічним колоритом. Пляжі Будванской Рів'єри в основному галькові (Слов'янський і Могрен в Будві, пляжі острова Святого Стефана і Петровац), але є також піщані (пляж в Бечічі і Рафаиловичи) і кам'янисті. Плюси пляжів Будванской Рів'єри: дуже чисте море, переважно пологий захід у воду, мальовнича природа навколо і красиві види, наявність поруч кафе і магазинів. Практично всі пляжі Рів'єри обладнані парасольками і лежаками, працюють роздягальні і душі.

Готелі курорту