Чорногорія

Discover Montenegro

Краще місце для відпочинку в Чорногорії - це узбережжя Будвинской Рів'єри. Воно поєднує в собі зручні готелі, шикарні пляжі, аскетичні древні пам'ятники архітектури і унікальні природні пейзажі.

Міста Чорногорії ніби намальовані талановитим художником. Вони підкорять вас старовинними монастирями і вишуканою кухнею. Чорногорія пропонує відмінні курорти, високий клас яких визнаний усією Європою. Численні захоплені відгуки туристів говорять про те, що Чорногорія ідеально підходить для відпочинку у будь-яку пору року.

Вибираючи тури на узбережжі Адріатичного моря, обов'язково зверніть увагу на курорти Чорногорії - Будва, Бечічі, Рафаїловичі, Петровац, Герцег-Нови. Це дійсно місця, де вам зможуть надати якісний сервіс і гідний рівень готелів.

Довгий час ця країна була закрита для відвідувачів, але за якісь пару десятків років вона підкорила серця більше мільйона туристів. А справа в тому, що ціни і сервіс на курортах Чорногорії ідеально збалансовані. Тут ви зможете підібрати тур на будь-який бюджет і відкрити для себе цю країну з усіма її таємницями і загадками.

Кращі курорти в Чорногорії

Курорти пропонують широкий вибір місць для проживання, тому готелі Чорногорії настільки різноманітні в ціновій політиці. Єдине, що залишається незмінним - ця якість сервісу.

У теплу пору року вас порадують курорти Чорногорії з піщаними пляжами. До найбільш відомих з них відноситься Будва, пляжі якої вкриті дрібною піщаною галькою. Температура води в середньому близько 21 градуса, навіть у вересні, а море прозоре аж до глибини 50 метрів. Спа-курорти Чорногорії - це кращий вибір не лише для відпочинку на морі, але і для профілактики здоров'я. Так, Ігало є відомим лікувальним центром, в якому успішно борються із складними шкірними і ревматичними захворюваннями.

Найкрасивіший курорт Чорногорії - Святий Стефан, розташований поблизу Адріатичного моря. Він об'єднує більше 80 вілл і вважається топовим серед знаменитостей. Прихований від очей людей острів з чарівною природою подарує справжні романтичні канікули для закоханих.

Термальні курорти Чорногорії популярні завдяки дивовижним джерелам, які б'ють буквально з-під землі. Так, Герцег Нови, як і інші лікувальні курорти Чорногорії, запропонує вам не лише викупатися в унікальних водах, але і насолодитися грязьовими ваннами у поєднанні з лікуванням гідротерапією.

Багато популярних курортів не можуть змагатися з таким місцем, як курорт Рафаїловичі. Усі пляжні курорти програють йому, адже саме узбережжя Чорногорії, а саме пляж в Рафаиловичах, виграв Гран-прі в Парижі як кращий пляж Європи.

Курорти