ОАЕ

Країна піску

                                                                                                                  

Колись ОАЕ були млявою пустелею. А зараз ця країна перетворилася в райське місце для курортного відпочинку. Відпочити в Еміратах можна за потребами. Є бюджетні варіанти подорожей, а є і дорогою, ексклюзивний відпочинок в найкращих готелях країни з шикарним сервісним обслуговуванням. Відпочинок в ОАЕ це справжній рай для тих, хто любить активний шопінг, дайвінг, релакс на пляжах. Еміратські пляжі заслужено вважаються найчистішими і привабливими для туристів.

Курорти

Дубай

Дубай


Дубай - місто розвивається найшвидше світу, завоював звання одного з найбільш привабливих, які хвилюють і фантастичних напрямків серед туристів і бізнесменів за теплий клімат, білосніжні пляжі, блискучі готелі і неймовірні шопінг-моли.

Готелі курорту
Джумейра

Джумейра


Джумейра - прибережний житлової та курортний район міста Дубай, розташований на території другого за величиною емірату ОАЕ. Протягом історії араби, які живуть в Джумейре, займалися рибальством, промислом перлів і торгівлею. У наш час район набув особливої популярності серед європейських і західних емігрантів, які працюють в еміраті, і став їх основним місцем заселення, що вплинуло на бурхливий ріст будівництва уздовж берегової лінії затоки Дубай. Джумейра також добре знайома багатьом туристам, які відвідують емірат.

Готелі курорту