ОАЕ

Країна піску

                                                                                                                  

Колись ОАЕ були млявою пустелею. А зараз ця країна перетворилася в райське місце для курортного відпочинку. Відпочити в Еміратах можна за потребами. Є бюджетні варіанти подорожей, а є і дорогою, ексклюзивний відпочинок в найкращих готелях країни з шикарним сервісним обслуговуванням. Відпочинок в ОАЕ це справжній рай для тих, хто любить активний шопінг, дайвінг, релакс на пляжах. Еміратські пляжі заслужено вважаються найчистішими і привабливими для туристів.

Курорти

Дубай

Дубай


З усіх міст ОАЕ Дубай, мабуть, - найбільш ліберальний і космополітичний. Тут є все, про що може мріяти вимогливий турист: одні з кращих в світі готелів, гігантські розважальні комплекси, модні нічні клуби і розкішні ресторани.

Готелі курорту
Джумейра

Джумейра


Джумейра - прибережний житлової та курортний район міста Дубай, розташований на території другого за величиною емірату ОАЕ. Протягом історії араби, які живуть в Джумейре, займалися рибальством, промислом перлів і торгівлею. У наш час район набув особливої популярності серед європейських і західних емігрантів, які працюють в еміраті, і став їх основним місцем заселення, що вплинуло на бурхливий ріст будівництва уздовж берегової лінії затоки Дубай. Джумейра також добре знайома багатьом туристам, які відвідують емірат.

Готелі курорту
Фуджейра

Фуджейра


Цей емірат називають Східним узбережжям. На півночі він межує з горами Хаджар, на півдні - з сусідньою державою Оман. Фуджейра - єдиний з усіх еміратів, який виходить до Індійського океану. Це ідеальне місце відпочинку для любителів природи і тих, хто хоче спокійного відпочинку. Коралові рифи приваблюють сюди безліч туристів, особливо любителів підводного плавання. Емірат Фуджейра має прекрасний пляж і багато можливостей для заняття водними видами спорту.

Готелі курорту
Рас Аль-Хайма

Рас Аль-Хайма


Рас Аль-Хайма - найпівнічніший емірат ОАЕ. Розташований на березі Перської затоки і межує з Оманом по гірському хребту на північному сході і півдні. Це дуже мальовниче місце з красивими небагатолюдними пляжами, мініатюрними бухтами і зеленими пальмовими «острівцями».

Готелі курорту
Аджман

Аджман


Емірат Аджман знаходиться на узбережжі Перської затоки, протяжністю 16 кілометрів, і є найменшим з семи еміратів. Аджман розташований в 30 хвилинах їзди від аеропорту Дубая. Підходить для людей, які хочуть спокійного відпочинку і прагнуть насолодитися неквапливим способом життя в оточенні пальм і білосніжних пляжів.

Готелі курорту