Туреччина

для Вас все включено

ТУРЕЧЧИНА

Країна Сходу, розташована на краю двох континентів, на місці зустрічі культур Сходу і Заходу, з дивовижним культурним і історичним багатством, магічним ландшафтом і теплими морями та надзвичайно доброзичливими мешканцями .... це Туреччина. Це міст між християнством та ісламом, історією та сучасністю. Просто назвіть прекрасну країну, щоб нагадати собі про безліч прекрасних килимів, золота, сонця та миль пляжів. Вона має багато обличь, і відкриття кожного з них буде вам задоволенням. Найдавніші цивілізації залишили сліди в турецькій культурі та її області, що робить його дуже цікавим туристичним напрямком.  Відкрийте для себе м'який клімат узбережжя Егейського моря в Бодрумі та Мармарисі або відвідайте жваву Анталію з вражаючим пляжем Клеопатри!  

Курорти

Кемер

Кемер


Кемер – місто з досконалою інфраструктурою, незабутня природа роблять його найкращим місцем для відпочинку. Це дуже привабливе містечко на колицях Таврських гір. У Кемері море, ліс і гори змішуються один з одним, створюючи картину незабутнього пейзажу.

Готелі курорту
Анталія

Анталія


Анталія, головний курорт Туреччини у Середземноморському регіоні, є привабливим містом з тісними пальмовими бульварами на Середземному морі. Місто Анталія є восьмим густонаселеним містом Туреччини. Він розташований у процвітаючій провінції Анатолія, на південному заході Туреччини. Він приваблює мільйони туристів, особливо влітку.

Готелі курорту
Аланія

Аланія


Аланія - це місто, розташоване в Середземному морі. Вибираючи Аланію, у вас самий великий вибір: прекрасний відпочинок та розслаблення в готелі, сімейний відпочинок в готельних клубах, групові та індивідуальні екскурсії, а також шалені забави до самого ранку.

Готелі курорту
Белек

Белек


Белек - це нове обличчя турецького туризму. Белек - справжній рай для туристів на березі Середземного моря. Всі об'єкти є першокласними, створюють ідеальну атмосферу для сімей і ретельно пропонують багато послуг та можливостей, спрямованих на задоволення своїх гостей.

Готелі курорту
Сіде

Сіде


Крім пляжів із золотим піском і жвавим нічним життям, у Сіде є одні з найкращих древніх руїн у Туреччині. Курорт є прекрасним місцем для купівлі шкіряних виробів, ювелірних виробів та інших дрібниць, тоді як вам гарантовано смачні турецькі страви в затишних ресторанчиках, розташованих навколо узбережжя.

Готелі курорту
Даламан

Даламан


Чудовий краєвид соснових гір розміщується за морським курортом Мармарису на південно-заході Туреччини. Популярний в якості звабливого відпочику на морі, круїзного відпочинку так і шумного веселого життя. Мармаріс пропонує велику кількість ресторанів та дискотек на любий смак для поціновувачів нічного життя.

Готелі курорту