У ДМС розповіли, коли нормалізується ситуація з видачею закордонних паспортів.

У Державній міграційній службі прогнозують нормалізацію ситуації з видачею закордонних паспортів у березні 2018 року. Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

"Міграційна служба очікує нормалізації ситуації зі строками персоналізації паспортів до березня 2018 року", - йдеться у повідомленні. Як зазначається, у січні 2018 року заплановано запуск на Поліграфкомбінаті "Україна" додаткової лінії персоналізації паспортів, завдяки чому протягом найближчих місяців очікується поступове повернення до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми оплаченого адмінзбору.

Разом з тим, зазначається, що наразі затримка у видачі закордонних паспортів триває. Зокрема, станом на листопад 2017 року було оформлено 403 702 заяв громадян, а виготовлено 315 063 паспортів. Крім того, у відомстві закликають громадян не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ситуація із затримками у видачі закордонних паспортів в Україні налагодиться в грудні-січні.